pondelok 21. septembra 2015

last summer rays

Vďaka svojej práci a záľubám robím to, čo ma baví, spoznávam a pracujem so šikovnými kreatívnymi ľuďmi. Jedným z nich je môj kamarát Tonči, ktorý sa vrátil z Indie, kde bol objavovať čaro krajiny a obohatiť svoje fotografické portfólio. 
My sme sa spichli aby sme nafotili set fotografií pre môj blog. Keďže bolo vtedy ešte veľmi horúco, obliekla som si dierkovaný sveter, ktorý som objavila v zľavách v C&A. Je úžasne pohodlný a veľmi dobre sa nosí. Zvolila som k nemu koženkové čierne kraťasy a kontrastnú zeleno-bielu listovú kabelku. 

Thanks to my work and hobbies I can do what I like, meet and work with talented and creative people. One of them is my friend Tonči, who returned from India, where he was discovering the charm of the country and enriched his photographic portfolio.
We met to took photos for my blog. Because it was very hot, I wore a perforated sweater which I discovered in discount at C&A. It is amazingly comfortable and very well worn. I chose false leather black shorts and a contrasting green-white clutch to it.

sveter/sweater - C&A
kraťasy/shorts - Gate
listová kabelka/clutch - Gate
šlapky/slippers - Mixer

Photos by: Anton Gráf     Pozrite jeho facebook/ Check out his facebook

2 komentáre:

  1. Ty si tak kráásna!! Nádherné fotky aj outfit ! :)
    my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Kočka! Mám podobné koženkové kraťasy a boli mojim obľúbeným kúskom toto leto a tvoja kabelka ich dokonale oživila! perfektné :)

    OdpovedaťOdstrániť