pondelok 16. marca 2015

pleasure

Konečne som späť :) Neplánovala som takú dlhú odmlku. No okrem presťahovania sa (všetko je už na svojom mieste, jupíííí), som riešila isté urgentné veci. Už je všetko v rovnováhe tak, ako má byť, a tak sa vám môžem opäť naplno venovať. 
Chcem vám ukázať pár vecí, ktoré mi urobili v poslednej dobe veľkú radosť. Začnem riflovou vestičkou pánskeho strihu. Neskutočne dlho som ju hľadala. Buď nesedel strih, bola príliš krátka, príliš drahá, príliš tmavá. Ale predsa som našla tú naj. Čakala na mňa vo výpredaji v Lindexi a len v mojom čísle. Už len na chrbát našiť KISS alebo MOTORHEAD a sadnúť na motorku. Žartujem :D  KISS len počúvam, našívať nič nebudem.
Veľmi ma potešil aj trošku oneskorený darček k Vianociam od maminy a jej partnera. Musím povedať, že výber kabelky s originálnym zapínaním sa im veľmi podaril.
Viete čo je najviac? Keď vás priatelia počúvajú a poznajú tak dobre, že vás darček od nich až ovalí od prekvapenia. Po tejto bodkovanej šatke, ktorá má v každom rohu rozkošné zvieratko (mops, mačiatko, jack russel terier a zajačik) som neodolateľne túžila. Ďakujem Zuzke, že mi splnila želanie :)

Finally, I'm back :) I didn't plan a pause for such a long time. However, except for a moving (everything is already on its place, yay), I had to managed some urgent things. Everything is in a balance as it should be, so I can devote you again.
I want to show you a few things which have recently enjoyed me. I will begin with denim vest men's cut. I was looking for it so long time. But the cut didn't fit, it was too short, too expensive, too dark. But finally I have found the best one. It was waiting for me in Lindex, in the sale section and only my size. Just stitch KISS or MOTORHEAD on back and sit on the motorbike. I'm kidding :D  I just listen KISS but nothing will sew on it.
I was very pleased a little belated Christmas gift from my mom and her partner. I have to say that choice of handbag with original closure was very successful.
You know what is the best? When your friends listen to you and know you so well, that the present from them totally shock you. I was longing for this dotted scarf so much (in every corner is adorable pet - pug, kitten, jack russel terriet and bunny). Thank you Zuzka that you made my wish come true.
O láskach na prvý pohľad som vám vravela už viackrát. Ale keď musíš, tak musíš. Keď niečo zbadáte a nedá vám to spať. Keď o tom snívate. Keď sa neviete dočkať kedy sa opäť uvidíte. Tá najmäkšia koža, úžasne príjemná na dotyk, pohodlný krok a perfektný dizajn. Čo viac chcieť? Opäť zľavu a opäť len moje číslo. Tuším mám akosi šťastie. 

I have told you about love for the first sight for several times. But when you have to, so you have to. When you see something and you can't sleep. When you dream about it. When you can't wait to see it again. That softest leather, amazingly pleasant to the touch, comfortable step and perfect design. What more do you want? Again sale and again only my size. I guess I am lucky a little bit.
Mne dokáže urobiť radosť aj obyčajná maličkosť. Napríklad bodkovaný zápisník za 1,50 eur. Ak ste takí ako ja, máte sa z čoho tešiť dlhé týždne :)

Also the common trifle can make me happy. For example, a dotted notebook for 1,50 euros. If you are the same like me, you will enjoy it for weeks :)

vesta/vest - Lindex
kabelka/shoulder bag -Parfois
šatka/scarf - YaYa
topánky/shoes - Pull&bear
zápiník/notebook - Tesco

Photos by: Michal Jakubec

14 komentárov:

 1. Great ! I'm on love with your shoes <3

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nice photos!

  http://beautyfollower.blogspot.gr

  OdpovedaťOdstrániť
 3. minulý týždeň som presne takúto vestu zháňala... no bezúspešne... :-( tíško ti ju závidím... :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pekné vecičky, hlavne kabelka a topánky, tie sú top ;)
  NickaBeautyHunter

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Och, puntíky, puntíky..to já můžu..ten šátek je krásný..
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nádherné fotky! Puntíky mě fakt berou! (:

  ♥ www.thekawaiiplanet.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Nad každou Tvou novou věcičkou spokojeně žasnu. ;) Tomu říkám vkus s velkým V (ať už Tvůj nebo těch, kteří Tě tak báječně podarovali). ;) Nemůžu se dočkat, až uvidím jednotlivé kousky na jedné krásce Dominice....:-***
  Papa, Vivi

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Botky jsou teda parádní a všechny věci jsou skvělé! :)

  Michaela z www.modniinspirace.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Vsetky veci su krasne :) am

  OdpovedaťOdstrániť
 10. cute!! I love these boots

  xoxo
  http://www.petitsweetcouture.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Domi pekný príspevok, najviac ma zaujala vestička, topánky a bodkovaný blok :)

  www.dominikamakarova.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť