nedeľa 17. januára 2016

styling workshop PROJEKT 72

Minulý víkend som sa zúčastnila akcie plnej workshopov s názvom PROJEKT 72. Žilina, kde sa projekt konal, sa tak stala na 72 hodín dejiskom plným nadšených a odhodlaných jedincov, naučiť sa niečo nové. Dokopy bolo osem workshopov - fotografia, móda a styling, varenie, barmanstvo, dj-ing a vj-ing, tanec, video a postprodukcia, parkur a  graffiti. Ubytovaní sme boli v hoteli Holiday Inn a po celý čas sa o nás špičkovo starali! O jedlo, pitie a zábavu nebolo núdze. 
Ja som som zúčastnila módy a stylingu. Ten bol rozdelený na tri časti. Styling viedli Dominika Svetíková a Natália Pažická, vlasy Monika Kalická a vizáž Lucia Lucid Sládečková, (s ktorou som už spolupracovala na pár projektov, napríklad na tomto). Celý PROJEKT 72 vyvrcholil veľkolepou párty. 
Bol to úžasný víkend, na ktorý len tak skoro nezabudneme. Keď sme odchádzali domov, boli sme ako malé deti, čo sa vracajú z tábora a vôbec sa nám teda nechcelo! Všetci sme si odniesli nové skúsenosti, zážitky a priateľstvá. Ďakujeme organizátorom aj hosteskám za perfektnú prácu!
Fotky sú od viacerých fotografov a tie z mobilov majú veľmi zlú kvalitu, za čo sa ospravedlňujem :)

Last weekend I attended a project full of workshops called PROJEKT 72. The project took place in a town Žilina. There were eight workshops - photoshooting, fashion and styling, cooking, bartending, dj and vj, video and postproduction, parkur and graffiti. We stayed in a hotel Holiday Inn and felt like pigs in the rye. We had still something to eat, drink and still had fun. 
I attended a workshop for fashion and styling. It was divided on three parts. Leaders for styling were Dominika Svetíková and Natália Pažická, hair Monika Kalická and make-up Lucia Lucid Sládečková (we have worked together on some projects, for example here). The whole PROJEKT 72 ended with a magnificent party.
It was amazing weekend on which we won't forget so early. When we were leaving, we were like children returning home from camp and we didn't  want to go! Everybody has taken with themselves new experiences, skills and friendships. Thanks to organizers and hostesses for a great job!
Photos come from various photographers and those from mobile phones have horrible quality, so I have to apologize for it :) 
Dostávali sme aj darčeky./ We've got also some presents.


Počas môjho workshopu som si odbehla do vedľajšieho ateliéru na workshop fotografov, kde som im pózovala pred objektívmi./ During my workshop I went to atelier next to us where was workshop for photographers. So I spent a  few minutes in front of their lenses.

Pár fotiek z iných workshopov./ A few photos from other workshops.

Naša záverečná párty bola vo veľkom štýle v synagóge. Jedlo sa, pilo sa, tancovalo a zabávalo až do skorého rána. Každý workshop samozrejme tiež predviedol, čo sa za posledné dni naučil. Náš tím mal menšiu módnu prehliadku./ Our closing party was in a big style in the synagogue. We were eating, drinking, dancing and having fun until the early morning. Each workshop also performed what they have learned. Our team had a short fashion show.

V zákulisí pred módnou prehliadkou./ Backstage before fashion show.


Šialenstvo vo fotokutik.sk a maľovanie svetlom./ Madness in fotokutik.sk and painting with light.

Ak ste sa dostali až sem, gratulujem! Úspešne ste sa preklikali množstvom fotiek :D A tajne dúfam, že sa vám aj takýto typ postu páčil :) Dajte mi vedieť.

If you have got this far, congratulation! You have successfully scrolled a lot of photos :D And secretly hope you also liked this type of post :) Let me know.

2 komentáre: